Hoşgeldiniz

Hoşgeldiniz

Biz,

İstenen Gerçek Hedefe Doğru Geleceği Şekillendirmek İçin Dikili'de Hizmetinizdeyiz.

 

Dikili’de mevcut olan ihtiyacı gördük ve Dikili’de eğitime katkıda bulunup çocuklarımızın ilk adımlarını doğru atmalarını sağlamak, "Geleceğe Bir Adım" daha yakın olmak, istenen gerçek hedefe doğru çocuklarımızın geleceğini şekillendirmek için Dikili’deyiz.

Eğitim Öğretimin ilk ve en önemli basamağı olan Okul Öncesi eğitimi için öğrencilerin gün boyu öğretmenleri eşliğinde gezerek sıkılmadan ve dikkatleri dağılmadan ders gördükleri, her ders için, her yaş grubuna özel derse özgü materyallerle donatılmış Oyun, Mucitler, Dil, Sanat, Matematik ve Etik Değerler Konsept sınıflarında kolej düzeyinde İngilizce ve robotik kodlama eğitimi dâhil çağdaş kaliteli eğitim olanakları yanında Kurumsal Pedagog tarafından çocukların Gelişim Takibi ve Veli Eğitimleri sunan Mucit Çocuklar Anaokulumuz ile, Dikili Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi No:115 adresindeki yeni yapılmış ve Anaokulu olarak tasarlanmış olan dört katlı kaliteli, asansörlü, havalandırma, iklimlendirme ve güvenlik sistemli modern binamızda Dikili Çocuklarının hizmetine girdik.

En kıymetlimiz olan çocuklarımız için Eğitim ve güvenlik açısından olması gerekenle yetinmeyip fazlasını gerçekleştirdiğimiz anaokulumuzu gezip görerek bizimle görüşüp kıyaslama yapınca, Çocuğunuzu mutlaka anaokulumuza kayıt ettirmek isteyeceğinizi iddia ediyoruz.

Ayrıca hemen kayıt yaptırmak ilk yıla özel fiyat avantajları yanında önümüzdeki dönemlerde de her açıdan birçok avantaj sağlayacaktır.

Date

22 Ocak 2015

Tags

Amacımız Düşüncemiz, Biz

Choose Your Design and Get It Now!!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla porta metus sit amet interdum bibendum. Nullam convallis a nunc id cursus. Suspendisse sollicitudin arcu sed urna lobortis ultricies. Sed et augue eget odio placerat finibus eget in tellus. Pellentesque nec sapien sem. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc interdum metus ut quam gravida, nec sodales purus pellentesque.

Get It Now Free!!

About Argoite

Argoite AuthorQuisque sed elementum turpis, ac elementum felis. Mauris neque lectus, cursus id bibendum auctor, venenatis quis nibh. Nam auctor maximus porta. Maecenas eu placerat nunc, id egestas sapien. Maecenas blandit ornare leo in lacinia. Mauris sed ornare dui. Vivamus sed aliquet ex. Pellentesque sem quam, condimentum sed vestibulum et, bibendum et orci. Sed rhoncus elementum mi, eget auctor urna dapibus ut. Cras augue urna, rutrum et congue quis, fringilla vel augue. Etiam iaculis nulla odio, non dictum metus gravida in. Vestibulum imperdiet nulla risus, non cursus nunc tempor eu. Phasellus nec ex sit amet eros facilisis egestas.

Latest News

05 Nisan 2018
05 Nisan 2018
© 2018 Argoite. All Rights Reserved. Designed By PCMShaper

Search